0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Bo nie zawsze dzieci mogą dorastać u boku biologicznych rodziców...

Promowanie idei rodzicielstwa zastępczego – to cel kampanii społecznej pn. MISJA: RODZICIELSTWO ZASTĘPCZE


Celem kampanii jest zachęcenie mieszkańców Powiatu Ostródzkiego do refleksji nad perspektywą niesienia pomocy dzieciom potrzebującym opieki dorosłych. Kampania skierowana jest do osób, które chciałyby dać dom dziecku, będącemu z różnych powodów go pozbawione.


Naszym celem jest wzbudzenie, w mieszkańcach naszego powiatu, zainteresowania rodzicielstwem zastępczym. Odpowiemy na wszystkie pytania, z chęcią wskażemy również na czym rodzinna piecza zastępcza polega, z czym się wiąże, jakie daje możliwości, jakie radości, sukcesy, jakie wyzwania stawia.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie poszukuje osób, które myślą o tym, by zaopiekować się dzieckiem, osób, które chciałyby pomóc osieroconemu dziecku, ale także osób, które lubią i potrafią opiekować się dziećmi.

Zainteresowanych tematyką rodzicielstwa zastępczego zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego z pracownikami Zespołu ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie przy ul. Jana III Sobieskiego 5, tel. 89 642 98 83, e-mail:  piecza@pcpr.ostroda.pl.

 

 
 
 
www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone