0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Mobilna Karta Dużej Rodziny - nowoczesna usługa dla dużej rodziny

Od 2018 roku Karta Dużej Rodziny została dostosowana do najnowszych rozwiązań technologii cyfrowej – jest dostępna w formie aplikacji na urządzeniach mobilnych.  W obiegu pozostanie również plastikowy nośnik. Z obu form Karty można korzystać alternatywnie.
 
Uatrakcyjnienie Karty Dużej Rodziny, dostosowanie jej do najnowszych rozwiązań technologii cyfrowej, rozszerzenie wiedzy na temat zniżek oferowanych przed podmioty uczestniczące w programie oraz zachęcenie nowych firm do włączenia się w tę inicjatywę na rzecz rodzin wielodzietnych – z tych właśnie powodów wraz z nowym rokiem został wprowadzony dokument Karty Dużej Rodziny (KDR) w formie wizualizacji tego dokumentu na urządzeniach mobilnych.
 
Szczegółowe informacje jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny i z niej korzystać można uzyskać na stronie MRPiPS (odnośnik) lub w artykule na stronie internetowej portalu Rzeczpospolita (klikając TUTAJ).

Zachęcamy również do zapoznania się z instrukcją, wyjaśniającą jak w 3 krokach uzyskać dostęp do mobilnej Karty Dużej Rodziny.
 
Źródło: MRPiPS, Rzeczpospolita
 
www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone