0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Nowe działania PCPR dla osób z niepełnosprawnościami

W poniedziałek, 12 marca 2018 r., w Starostwie Powiatowym w Ostródzie, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie – Tomasz Podsiadło, podpisali umowę na dofinansowanie projektu pn. „Niepowtarzalni – ujawniamy umiejętności”. Wartość projektu opiewa na kwotę 490 915,25 zł, którego beneficjentem jest Powiat Ostródzki. Realizacja projektu zaplanowana jest na okres  01.05.2018 r. – 30.09.2019 r.

Projekt został skierowany do 25 osób z niepełnosprawnością z powiatu ostródzkiego, niepracujących, w wieku aktywności zawodowej. Celem realizowanego działania jest zwiększenie aktywności społecznej i zawodowej uczestników projektu, motywacji do podejmowania działań, a także zdobycie wiedzy i umiejętności do poruszania się po lokalnym rynku pracy. Realizatorem projektu jest PCPR w Ostródzie.

Więcej szczegółowych informacji o udziale w projekcie „Niepowtarzalni – ujawniamy umiejętności” i działaniach projektowych uzyskają Państwo w Biurze Projektu Powiatowyego Centrum Pomocy Rodzinie ul. Jana III Sobieskiego 5 pok. 202, tel. 89/642-98-89,  e-mail: fz@pcpr.ostroda.pl

 

 

Zdjęcia: Błażej Banaszkiewicz

Źródło: Powiat Ostródzki

 
www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone