0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00
Szanuję Kocham Rozumiem - Kampania współfinansowana ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Aktualności

Seminarium partnerskie

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu ostródzkiego na cykl spotkań w zakresie przeciwdziałania przemocy, realizowanych w ramach projektu "Wolni od przemocy - wsparcie i profilaktyka" współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.
 

 

Karty parkingowe ważne dłużej

Sejm wydłużył o siedem miesięcy (do 30 czerwca 2015 r.) termin ważności poprzednich kart parkingowych dla osób z niepełnosprawnością, których pierwotny termin używania miał upłynąć 30 listopada br.
 

Zbliża się ostateczny termin składania wniosków!

Uczniom szkół policealnych, studentom i doktorantom posiadającym orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności

przypominamy

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW o pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym mija 30 WRZEŚNIA 2014 r.

O dotrzymaniu terminu decyduje data złożenia wniosku w Urzędzie lub data stempla pocztowego.

Ponadto informujemy, że  zaświadczenie o rozpoczęciu/kontynuowaniu nauki można  dostarczyć do 15 października 2014 r. 

 

Festyn rodzinny - migawka

W dniu 13 września br. na bulwarze Jeziora Drwęckiego miał miejsce Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach Programu Rewitalizacji Społecznej „Przystanek BezTroski”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, którego partnerem było min. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie.
 

Festyn rodzinny

Serdecznie zapraszamy na Festyn rodzinny organizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostródzie w ramach Programu Rewitalizacji Społecznej „Przystanek BezTroski”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Festyn będzie miał miejsce 13 września 2014 roku w godzinach 11.00 – 16.00 na bulwarze nad Jeziorem Drwęckim - przy Amfiteatrze. Podczas festynu przewidziano atrakcje: trampolina i zjeżdżalnia dla dzieci; zabawy z piłką z zawodnikami drużyny żeńskiej i juniorów starszych OKS Sokół Ostróda; plener plastyczny; prezentacja zdjęć wykonanych przez uczestników Programu Rewitalizacji Społecznej „Przystanek BezTroski”; występ artystyczny dzieci z Domu Dziecka w Morągu; liczne konkursy i zabawy, w tym m.in. malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych, rysowanie kredą, robienie bransoletek z gumek na palcach i na widelcu; hula hop, skakanki, ringo; promowanie idei rodzicielstwa zastępczego; prezentowanie sprzętu obronnego i oporządzenia taktycznego.
 
 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone