0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Bezpłatna aplikacja do nauki polskiego języka migowego "Migaj z nami: PJM"

Zapraszamy do skorzystania z pierwszej w Polsce bezpłatnej aplikacji do nauki polskiego języka migowego (PJM) „Migaj z nami: PJM”. Ma ona przede wszystkim upowszechniać edukację w zakresie PJM, ale też pomóc w komunikacji osób słyszących i Głuchych.
 

Konkurs na projekt szaty graficznej Legitymacji Osób Niepełnosprawnych

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiła konkurs na wykonanie projektu szaty graficznej Legitymacji Osób Niepełnosprawnych – „Moja Legitymacja”. Zainteresowani mogli zgłaszać swoje prace do 18 maja. Kapituła konkursu na szatę graficzną Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej – „Moja legitymacja” wybrała spośród nadesłanych prac 6 projektów.
 

Uwaga!

Rozpoczynamy nabór wniosków w ramach Modułu I pilotażowego programu „Aktywny samorząd” 2017. Termin składania wniosków upływa 30 sierpnia 2017 r. (środa).

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. Od 18 do 21 maja 2017 r. na mieszkańców Warmii i Mazurach czeka wiele wspaniałych wydarzeń, których organizatorami są beneficjenci środków unijnych. Dzięki przedsięwzięciu można skorzystać z  wielu zniżek, darmowych wejść, a także przekonać się, jakie fantastyczne miejsca znajdują się w okolicy.
 

"Rodzina to jest siła - najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka"

Mamy zaszczyt zaprosić na Konferencję „Rodzina to jest siła - najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka”, która odbędzie się 30 maja 2017 r. o godz. 10.00 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Konferencja organizowana jest w związku z dniem rodzicielstwa zastępczego, właśnie w dniu 30 maja.  Dedykowana w szczególności rodzicom zastępczym, prowadzącym rodzinne domy dziecka, pracownikom socjalnym ośrodków pomocy społecznej, pracownikom poradni psychologiczno-pedagogicznej, pedagogom szkolnym, kuratorom sądowym, lekarzom medycyny  rodzinnej; wszystkim w Powiecie Ostródzkim zaangażowanym w pomoc rodzinie i dziecku.

Z przyczyn organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w Konferencji pod nr tel. 89 642 98 83

 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone