0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

APEL o POMOC

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób wielkiego serca o pomoc rodzinom, które w pożarze domu straciły prawie wszystko.
- Potrzebne jest właściwie wszystko – powiedziała jedna z osób poszkodowanych w pożarze - bo jeśli coś nie uległo spaleniu, to zostało zalane i nie nadaje się do użytku.
Potrzebne są: odzież, obuwie, naczynia, sztućce, koce, pościel, kołdry, poduszki, meble (łóżka, szafy), materiały niezbędne do przeprowadzenia remontu/budowy.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 602 733 840
 

 

Zgłaszanie kandydatów do PSRON

Informujemy, że 01 września 2015 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko – Mazurskiego (DZ. URZ. WOJ. WARM-MAZ 2015.3071) ukazało się Ogłoszenie Starosty Ostródzkiego w sprawie zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych.
 
 

AKTYWNY SAMORZĄD Listy rankingowe- niebawem

Ze względu na bardzo dużą liczbę wniosków do programu "Aktywny samorząd" jaka wpłynęła w ostatnim dniu ich przyjmowania, listy rankingowe nie będą opublikowane 1 września.
Zrobimy to najszybciej jak to będzie możliwe. Mamy nadzieję, że uporamy się z tym zadaniem w ciągu najbliższych dwóch dni.
 

Nowe działania PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie rozpoczęło realizację projektu pn. „Budujemy świadomość – wsparcie i profilaktyka rodzin z powiatu ostródzkiego”, w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.
 

Zaproszenie

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Koszalinie w dniach 09-11września 2015 roku w nadmorskiej miejscowości Łazy organizuje XIII Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne pod hasłem ,,Tylko skrzydła mi dajcie rozwinąć…”, które odbędą się pod Honorowym Patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej Pana Władysława Kosiniak-Kamysz.

 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone