0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Infolinia PFRON dla osób z niepełnosprawnością

8 sierpnia Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) uruchomił nowy dodatkowy numer infolinii dla osób niepełnosprawnych: 0 801 108 600 dla połączeń z telefonów stacjonarnych. Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00 - 15.30. Dotychczasowy numer infolinii: 22 50 55 670 nadal będzie czynny dla połączeń z telefonów komórkowych.
 
 

Nowe działania PCPR

Milo nam poinformować, że od 1 lipca br. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie rozpoczęło realizację projektu pn. „Szanuję – Rozmawiam – Kocham” – wsparcie i profilaktyka rodzin z powiatu ostródzkiego, który otrzymał wsparcie finansowe ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 

Podziękowania

II PIKNIK z okazji dnia rodzicielstwa zastępczego za nami. 4 czerwca 2016 r. na terenie zielonym internatu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie spotkali się wszyscy zaangażowani w rodzicielstwo zastępcze i zainteresowani tym tematem.

Było radośnie. Było rodzinnie i przyjaźnie. Słonecznie i pogodnie. W sam raz na zabawę i wspólne świętowanie bycia razem. To był również czas na podziękowania dla rodziców zastępczych za ich pracę, za trud, jaki wkładają w opiekę i wychowanie naszych dzieci. Nie zabrakło więc piosenki, której tekst napisano specjalnie na tę okazję „ Hej rodzino – tyś zastępcza z Tobą jest nam miło, za Twe serce dziękujemy, z Tobą domy budujemy …”.

 

Piknik 2016 z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Rodzinka

Z wielką radością zapraszamy na

PIKNIK z okazji DNIA RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO 

Termin: 4 CZERWCA 2016 r.

Czas: od 11:00 do 14:00

Miejsce: Ostróda ul. Grunwaldzka 14- teren zielony przy internacie Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych

Prosimy o zabranie: dobrego nastroju i pogody Uśmiech
 

Dyrektor i Pracownicy PCPR w Ostródzie

 

Konkurs plastyczny

Ogłaszamy konkurs plastyczny pn. „Mój wymarzony dom”. Uczestnikami Konkursu mogą dzieci i młodzież z Powiatu Ostródzkiego pozostająca w rodzinnej pieczy zastępczej.
Prace plastyczne przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych w formacie A4, należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do PCPR w Ostródzie ul. Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda  z dopiskiem na kopercie: "Konkurs plastyczny – Mój bezpieczny dom” w terminie do 25 maja 2016 roku.
Tematem prac winien być wymarzony dom, interpretacja tematu zależy od uczestników, ich indywidualnych pomysłów i kreatywności.
Konkurs wpisuje się w obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie i objęte patronatem przez Starostę Powiatu Ostródzkiego.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty 4 czerwca 2016 roku podczas pikniku z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.
   
Do pobrania
 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone