0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Pogotowie "Niebieska Linia" od 1 stycznia działa całodobowo

Od 1 stycznia 2017 roku Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia" rozszerzyło swoją działalność. Obecnie Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie pracuje przez całą dobę. Zmianie uległ także numer telefonu - aktualny numer to 800 120 002.
 

Ważne zmiany w 2017 roku

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej poinformowało o wprowadzeniu od 1 stycznia 2017 istotnych zmian, m.in. dla osób z niepełnosprawnościami.
 

Konferencja poświęcona cyberprzemocy

W dniu 9 listopada br. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie miała miejsce konferencja poświęcona zjawisku cyberprzemocy. Wśród zaproszonych gości byli przede wszystkim nauczyciele, pedagodzy oraz młodzież ze szkół powiatu ostródzkiego, a także przedstawiciele instytucji i organizacji działających w zakresie przeciwdziałania przemocy, samorządu, organizacji pozarządowych oraz ośrodków pomocy społecznej. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród zaproszonych gości, jak i młodzieży ze zgłaszających się placówek.
 

UWAGA STUDENCI

Rozpoczął się nabór wniosków do programu „Aktywny samorząd” Moduł II - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym. Termin przyjmowania wniosków upływa 10.10.2016 r. 
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach dla Rodziców

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie organizuje 3 cykle warsztatów skierowanych do rodziców dzieci w wieku 0-11 lat oraz rodziców nastolatków (11-18 lat).
Warsztaty nie są wykładami – opierają się głównie na dyskusji, relacjach partnerskich i wymianie doświadczeń.

 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone