0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Uwaga!

Rozpoczynamy nabór wniosków w ramach Modułu I pilotażowego programu „Aktywny samorząd” 2017. Termin składania wniosków upływa 30 sierpnia 2017 r. (środa).

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. Od 18 do 21 maja 2017 r. na mieszkańców Warmii i Mazurach czeka wiele wspaniałych wydarzeń, których organizatorami są beneficjenci środków unijnych. Dzięki przedsięwzięciu można skorzystać z  wielu zniżek, darmowych wejść, a także przekonać się, jakie fantastyczne miejsca znajdują się w okolicy.
 

"Rodzina to jest siła - najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka"

Mamy zaszczyt zaprosić na Konferencję „Rodzina to jest siła - najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka”, która odbędzie się 30 maja 2017 r. o godz. 10.00 w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Konferencja organizowana jest w związku z dniem rodzicielstwa zastępczego, właśnie w dniu 30 maja.  Dedykowana w szczególności rodzicom zastępczym, prowadzącym rodzinne domy dziecka, pracownikom socjalnym ośrodków pomocy społecznej, pracownikom poradni psychologiczno-pedagogicznej, pedagogom szkolnym, kuratorom sądowym, lekarzom medycyny  rodzinnej; wszystkim w Powiecie Ostródzkim zaangażowanym w pomoc rodzinie i dziecku.

Z przyczyn organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w Konferencji pod nr tel. 89 642 98 83

 

Informacja dla wszystkich Rodzin Zastępczych i Rodzinnych Domów Dziecka

Zapraszamy do włączenia się w utworzenie wystawy prac naszych dzieci – wychowujących się w pieczy zastępczej. Galeria prac pn. „Rodzina to jest siła” będzie wystawiona podczas konferencji „RODZINA TO JEST SIŁA – NAJLEPSZA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ DZIECKA”, w dniu 30 maja 2017 r. godz. 10:30, w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie.
Prace prosimy dostarczyć/przesłać do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie
do dnia 24 maja 2017 r.

 

Ostródzkie targi pracy i edukacji

Młodzieżowe Centrum w Ostródzie zaprasza na organizowane 25 kwietnia 2017 r. w godzinach 10.00-14.00 „Ostródzkie Targi Pracy i Edukacji” pod hasłem: „Czuję się pewnie na swoje drodze do kariery”. Organizatorami tej inicjatywy są: Młodzieżowe Centrum Kariery w Ostródzie wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Ostródzie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Burmistrz Miasta Ostróda, a także Starosta Ostródzki. Patronat medialny nad Targami pełni w tym roku Stowarzyszenie inicjatyw możliwych RzeczJasna, NaszaOstróda.pl oraz Radio Zet Gold. Spotkanie, jak w ubiegłym roku odbędzie się w ostródzkim Centrum Użyteczności Publicznej przy ul. Jana II Sobieskiego i skierowane jest do młodzieży uczącej się, bezrobotnej, poszukującej pracy.
 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone