0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Miejsca postojowe dla niepełnosprawnych

Najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych powinny być oznaczone kopertą ze znakiem osoby na wózku namalowaną na niebieskim tle. Zmiany zostałty zapisane w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dni 3 lipca 2015 roku, zmieniającego rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 

Bezpłatna aplikacja do nauki polskiego języka migowego "Migaj z nami: PJM"

Zapraszamy do skorzystania z pierwszej w Polsce bezpłatnej aplikacji do nauki polskiego języka migowego (PJM) „Migaj z nami: PJM”. Ma ona przede wszystkim upowszechniać edukację w zakresie PJM, ale też pomóc w komunikacji osób słyszących i Głuchych.
 

Konkurs na projekt szaty graficznej Legitymacji Osób Niepełnosprawnych

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiła konkurs na wykonanie projektu szaty graficznej Legitymacji Osób Niepełnosprawnych – „Moja Legitymacja”. Zainteresowani mogli zgłaszać swoje prace do 18 maja. Kapituła konkursu na szatę graficzną Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej – „Moja legitymacja” wybrała spośród nadesłanych prac 6 projektów.
 

Uwaga!

Rozpoczynamy nabór wniosków w ramach Modułu I pilotażowego programu „Aktywny samorząd” 2017. Termin składania wniosków upływa 30 sierpnia 2017 r. (środa).

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największe wydarzenie prezentujące projekty europejskie w Polsce. Od 18 do 21 maja 2017 r. na mieszkańców Warmii i Mazurach czeka wiele wspaniałych wydarzeń, których organizatorami są beneficjenci środków unijnych. Dzięki przedsięwzięciu można skorzystać z  wielu zniżek, darmowych wejść, a także przekonać się, jakie fantastyczne miejsca znajdują się w okolicy.
 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone