0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktywny samorząd 2021 - Moduł II - wniosek

UWAGA STUDENCI!

Informujemy, że rozpoczynamy nabór wniosków w ramach pilotażowego programu "Aktywny samorząd" Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

Wnioski należy składać elektronicznie poprzez ogólnopolską platformę informatyczną SOW (System Obsługi Wsparcia) , finansowaną ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych bądź w wersji papierowej w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie, tj. ul. Jana III Sobieskiego 5, pokój 212.

Termin składania wniosków: od 01 marca 2021 r. do 31 marca 2021 r.

WAŻNE: Pełne korzystanie z SOW wymaga posiadania narzędzia autoryzacji – uwierzytelnienia przez Profil Zaufany na platformie ePUAP lub przy pomocy kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Przypominamy, że Wnioskodawca który posiada podpis elektroniczny lub Profil Zaufany na platformie ePUAP i złoży wniosek o dofinansowanie w formie elektronicznej ma możliwość otrzymania do 800 zł dodatku kosztów kształcenia (UWAGA: możliwość skorzystania z w/w zwiększenia dotyczy tylko tych Wnioskodawców, którzy składają elektronicznie wniosek po raz pierwszy).

Pliki do pobrania (w przypadku składania wniosku w wersji papierowej):

 
www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone