0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Komunikat Polskiego Czerwonego Krzyża

 
Polski Czerwony Krzyż  wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie zwracają się z prośbą do ludzi dobrej woli o nieodpłatne przekazanie niepotrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego lub ortopedycznego. PCK w swoich zasobach posiada  niewielkie ilości sprzętu rehabilitacyjnego, który udostępnia osobom będącym w potrzebie.
 

Sondaż internetowy widzów serialu Głęboka woda

 
Szanowni Państwo! Zapraszamy do wzięcia udziału w sondażu skierowanym do dorosłych widzów serialu ?Głęboka woda?, który powstał, aby prezentować działania jakie wykonują instytucje pomocy społecznej oraz problemy, z którymi mają do czynienia w codziennej pracy.
 

Dyplom Honorowy i Kula Doskonałości dla Dyrektora PCPR

 
29 maja br. w sali konferencyjnej Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbyła się Konferencja Szkoleniowa pt. „Konwencja o Prawach Osób Niepełnosprawnych – zasady ogólne, konsekwencje prawne, praktyka”, której organizatorem było Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Ostródzie. 
 
 

List Rzecznika Praw Dziecka z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Rzecznik Praw Dziecka, Pan Marek Michalak wystosował list do Rodziców, Opiekunów oraz Wychowawców, poruszający temat nowej kampanii społecznej REAGUJ.MASZ PRAWO. Kampania ta ma na celu zmianę postaw świadków stosowania przemocy wobec dzieci i skłonienie ich do reagowania i zgłaszania takich przypadków.
 

Kampania: "Reaguj. Masz prawo."

 
Dnia 27 maja br. rozpoczyna się kolejna kampania Rzecznika Praw Dziecka przeciw przemocy wobec dzieci "Reaguj. Masz prawo". Głównym celem kampanii jest przede wszystkim zmiana biernej postawy ludzi wobec aktów krzywdzenia dzieci, zmniejszenie społecznego przyzwolenia na stosowanie przemocy, a także wskazanie osobom dorosłym możliwych reakcji w sytuacjach trudnych, w których nie wiedzą jak się zachować.
 
««  pierwsza « poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone