0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Żeglarskie Warsztaty Artystyczne dla Osób Niepełnosprawnych

Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych w dniach: 7 – 20 czerwca 2012 r. organizuje Żeglarskie Warsztaty Artystyczne, których celem jest integracja osób niepełnosprawnych uzdolnionych artystycznie.
 

Szkolenie żeglarskie osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie Mazurska Szkoła Żeglarstwa we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarzy Niepełnosprawnych organizują warsztaty żeglarskie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
 

Spotkanie rocznicowe z Sybirakami w Domu dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie

11 kwietnia 2012 roku w siedzibie Domu dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie odbyło się spotkanie młodzieży z Gimnazjum nr 6 im. Sybiraków w Grudziądzu z Sybirakami, w związku z kolejną rocznicą zsyłek Polaków na Sybir.
 

Nabór do projektu "Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie aktywnie integruje"

Informujemy, że trwa nabór do projektu systemowego pn. "Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie aktywnie integruje", w którym mogą wziąć udział osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, będące w wieku aktywności zawodowej i nie pozostające w zatrudnieniu. W ramach proejktu zostały przewidziane następujące działania:

 

Zmiany w ustawie o rencie socjalnej

 
5 października 2011 r. Prezydent RP podpisał ustawę o zmianie ustawy o rencie socjalnej, której głównym celem jest zwiększenie aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych.
 
««  pierwsza « poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone