0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych

 
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie prowadzi rekrutację do udziału w szkoleniu dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej zawodowej i niezawodowej.
 

Komunikat

 
Informujemy, że Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dokonał podziału środków z przeznaczeniem na zadania na rzecz osób niepełnosprawnych należących do kompetencji samorządu powiatowego. Dla powiatu ostródzkiego na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej w 2013 roku przyznana została ogólna kwota 2.578.274,00 zł. z czego z przeznaczeniem na Warsztaty Terapii Zajęciowej 1.553.580,00 zł., a na pozostałe zadania 1.024.694,00 zł. Jest to kwota o 834.860,00 zł. niższa niż w roku 2012.
 
 

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Wzorem lat ubiegłych Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach 25 lutego - 2 marca 2012 roku "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem". Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

 

9. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty

 
Ruszyła 9. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, ogólnopolskiego festiwalu dla utalentowanych wokalnie osób niepełnosprawnych. Najlepsi z nich zaśpiewają w czerwcu na Rynku Głównym w Krakowie w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki. W tym roku będą to m.in: Sylwia Grzeszczak, Ryszard Rynkowski i Liber.

 

PCPR w drużynie Szlachetnej Paczki

 
Akcja Szlachetna Paczka została zapoczątkowana w 2001 roku i od tej pory pomogła tysiącom polskich rodzin. Szlachetna Paczka jest projektem, który co roku łączy tysiące osób, zarówno wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. Daje niepowtarzalną okazję do ofiarowania wesołych świąt potrzebującym rodzinom.
 
 
««  pierwsza « poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone