0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Debata pn. "Partnerstwo - nowe wyzwania"

 
14 grudnia br. w Sali Konferencyjnej hotelu Willa Port w Ostródzie odbyła się debata zorganizowana przez Warmińsko – Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych pn.: „Partnerstwo – nowe wyzwania”. Inicjatywa ta miała na celu aktywizację działań organizacji pozarządowych we współpracy z administracją samorządową i rządową w zakresie wspierania osób niepełnosprawnych na poziomie gmin, powiatu i województwa.
 

Spotkanie Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

 
8 grudnia br. w Warmińsko – Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się kolejne spotkanie Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych działającej przy Marszałku Województwa Warmińsko Mazurskiego z przedstawicielami Powiatowych Społecznych Rad ds. Osób Niepełnosprawnych.
 

Zakończono ekspozycję wystawy "Nasz dom - Wasza historia"

 
Wystawa odbyła się w ramach projektu „Nasz dom – Wasza historia" – budowanie świadomości historycznej, współfinasowanego ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK. W dniu 30 listopada br. miało miejsce otwarcie wystawy poświęconej historii Domu Dziecka im. Sybiraków w Szymonowie oraz jego pierwszych wychowanków. 
 

Projekt PCPR laureatem trzeciej edycji konkursu AMBASADOR EFS 2011

 
23 listopada br. w siedzibie Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej w Olsztynie odbyła się konferencja podsumowująca piąty rok wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie warmińsko – mazurskim pt. „Kreatywność w rozwoju przedsiębiorczości”. Podczas konferencji nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu „Ambasador EFS 2011 w ramach Dobrych Praktyk PO KL”. Nagrody zostały przyznane w ramach czterech kategorii: integracja społeczna, edukacja, rynek pracy oraz przedsiębiorczość.
 

Nagroda Marszałka za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej przyznana Dyrektorowi PCPR

 
W ramach przypadającego na 21 listopada każdego roku Dnia Pracownika Socjalnego, po raz jedenasty rozstrzygnięty został konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 16 listopada br. na Olsztyńskim Zamku. Jednym z tegorocznych laureatów konkursu jest  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Pan Tomasz Podsiadło.
 
 
««  pierwsza « poprzednia 31 32 33 34 35 36 37 38 39 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone