0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Przeciwdziałanie przemocy "HELP ME"


"HELP ME" - prosty znak migowy, który ma umożliwić wezwanie pomocy bez potrzeby wypowiadania tego apelu na głos Wystarczy pokazać otwartą dłoń ze zgię.tym kciukiem, po czym zacisnąć pięść, zamykając w niej kciuk.
 

INFORMACJA


 

KOMUNIKAT

 

Informujemy, że Realizatorem pilotażowego programu „Aktywny samorząd” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest Powiat Ostródzki, w którego imieniu działa Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie. Wszelkie organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje nie dysponują środkami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach tego programu. Mogą tylko m.in. informować beneficjentów o możliwości otrzymania dofinansowania, udostępniać wnioski bądź świadczyć usługi doradcze w tym zakresie. Informowanie beneficjentów/Wnioskodawców o tym, że decyzje o udzieleniu dofinansowania podejmowane są przez organizacje pozarządowe, stowarzyszenia lub fundacje jest działaniem nieuprawnionym.

 

Aktywizacja osób od 30 roku życia


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Powiatowego Urzędu Pracy w Ostródzie skierowaną do osób od 30 roku życia w powiecie ostródzkim.
 
 

Życzenia świąteczne


 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone