0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Elektroniczne składanie wniosków

Informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. wnioski na dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego oraz przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych można składać elektronicznie.

Poniżej linki do stron:

turnusy rehabilitacyjne 

przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze 

 

  

 

Oferta pracy - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej


 

Życzenia świąteczne


 

Informacja - Powiatowy Zespół ds. Orzekania o NiepełnosprawnościInformujemy, że od 09.11.2020 r. Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności wznawia swoją działalność .

 

Komisje będą odbywać się w trybie zaocznym, czyli bez osobistego udziału osoby zainteresowanej (jedynie na podstawie dokumentacji medycznej załączonej do wniosku). O etapach postępowania  Państwa sprawy będziemy informować za pośrednictwem poczty lub telefonicznie.

Wnioski oraz wszelkie pisma  prosimy składać:

-  w skrzynce podawczej w Starostwie Powiatowym w Ostródzie przy ulicy Jana III Sobieskiego 5 (główne wejście)

 lub

- za pośrednictwem tradycyjnej poczty (na adres Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, ul. Kościuszki 2, 14-100 Ostróda).

 

Prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub poczty tradycyjnej.

Przypominamy, że wszystkie nasze druki wniosków są do pobrania na korytarzu w siedzibie Zespołu na III piętrze w przychodni lekarskiej (ul. Kościuszki 2) oraz  na stronie http://www.pcpr.ostroda.pl

 

 

Telefon do Zespołu 89 642-73-88
e-mail: pzon@pcpr.ostroda.pl

 

Informacja

W dniach od 2 do 6 listopada Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Ostródzie pozostaje zamknięty. Wszelkie dokumenty proszę składać do skrzynki podawczej w Starostwie Powiatowym w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 5, bądź korespondencyjnie za pośrednictwem poczty na adres: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie, ul. Jana III Sobieskiego 5 z dopiskiem "PZON"

Kontakt telefoniczny w tych dniach na numery:

89 642-98-84

89 642-98-87

Ewentualne przedłużenie czasowego zamknięcia Zespołu ds. Orzekania zostanie opublikowane na naszej stronie poprzez kolejną informację.

Za utrudnienia przepraszamy. 

 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone