0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

Nagroda Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 
 14 listopada na zamku Kapituły Warmińskiej w Olsztynie odbyła się XIX edycja wręczania nagród i wyróżnień za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Jedną z nagrodzonych instytucji zostało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie. Nagrody wręczał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin za całokształt wieloletniej pracy zawodowej na rzecz osób potrzebujących, zaangażowanie w pracę oraz zmianę sposobu spostrzegania osób z niepełnosprawnością.
 
 
 
 

Aktywny samorząd - studenci


Informujemy, że został otwarty nowy nabór w ramach realizacji pilotażowego programu "Aktywny samorząd" - Moduł II, będzie on dostępny od 4.11.2019 do 10.11.2019 r. Wnioski należy składać poprzez System Obsługi Wsparcia (SOW).
 

Nowości w Programie wyrównywania różnic między regionami III

 

Skorzystaj z pomocy PFRON i zapewnij niepełnosprawnemu mieszkańcowi godne warunki do życia.

Jak zdobyć pieniądze na windę? 

 

Nabór do Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

 

Ogłoszenie Starosty Ostródzkiego z dnia 2 października 2019 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Ostródzie

 

Aktywny samorząd Moduł II

Informujemy, że rozpoczął się nabór wniosków - wykształcenie na poziomie wyższym. Wnioski przyjmowane są elektronicznie poprzez System Obsługi Wsparcia (SOW) od 01.10. do 10.10.2019 r. (czwartek). Więcej informacji w zakładce "Program Aktywny samorząd". 

 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone