0Strona startowaKontaktBiuletyn Informacji PublicznejProjekty00

Aktualności

System orzeczniczy

Zachęcamy do zapoznania sie z odpowiedzią udzieloną przez sekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztofa Michałkiewicza na interpelację w sprawie zmian w ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Zobacz tutaj >>
 

Turnus rehabilitacyjny

Informujemy, że wnioski o przyznanie dofinansowania ze środków PFRON do uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym są wydawane i przyjmowane w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie, pok. 212.
 

Konsultacje projektu dokumentu dotyczącego pilotażowego programu "Aktywny samorząd" w 2019 roku

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu dokumentu pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2019 roku
 
Uwagi i propozycje do programu można przesyłać za pomocą formularza do dnia 7 stycznia 2019 r.
 
Wszystkie dokumenty oraz pełna treść artykułu dostępna jest TUTAJ lub na stronie www.pfron.org.pl
 
 

3 grudnia Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych obchodzony jest na całym świecie corocznie, 3 grudnia. Święto zostało ustanowione w 1992 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych.
 

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, przypadającego na dzień 21 listopada, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz osobom działającym w obszarze pomocy społecznej, a w szczególności pracownikom socjalnym.
 
Chciałabym wyrazić Państwu wdzięczność i przekazać słowa uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu tak ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka.
 
Życzę Państwu, by każdy dzień przynosił poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był inspiracją do coraz lepszej pracy na rzecz osób potrzebujących.
 
W imieniu własnym i Współpracowników
 
 
Tomasz Podsiadło
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostródzie
 
««  pierwsza « poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  » ostatnia »»

www.pcpr.ostroda.pl | wszelkie prawa zastrzeżone